2019-2020

Sikeres terematlétika verseny

2020.02.06.

III.-IV. kcs

 

III. kc

s

30 m futás                  Krucsai Vendel                      2. hely

Helyből távolugrás   Jakab Dániel                          3. hely

                                      Medicinlabda lökés  Soós Gergő                             1. hely                                      

 

                                   Csuka Bence                          3. hely

Magasugrás               Szőke Marcell                        1. hely

IV. kcs

30 m futás                  Csáki Vivien                          3. hely

                                   Balogh Zsolt                           2. hely

Helyből 3-as ugrás    Csáki Vivien                          1. hely

                                   Bozó Petra                              2. hely

Medicinlabda lökés  Antal Dorka                            1. hely

                                   Kiss Nikolett                          2. hely

                                   Kovács Krisztina                    3. hely

Magasugrás               Szőke Bence                          3. hely

 

Régiós verseny

A Kelet-Magyarország régiós versenyen, február 1-jén Szegeden,  tőr fegyvernemben (1 korcsoport B kat.) Tunyogi Délia 2.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Felkészítő: Felletár György vívómester

 

Városi verseny

A Csomorkány Sport egyesület 2020.január 25.-én városi versenyt rendezett a hódmezővásárhelyi általános iskolák 3. osztályos tanulói számára, ahol első helyezést ért a 3.b osztály és második helyezést ért el a 3.a osztály csapata.

 

Megyei B33 kosárlabda döntő

 

2019.11.27. Szeged

 

VI. hely

 

 

A csapat tagjai: Szunyog Csaba, Nagy Noel, Surinya Tamás, Kruzslicz Alex

 

Testnevelő: Szöginé Kotormán Zsuzsanna

 

 

 


 

2018-2019

 

Iskolánk csapata a Megyei Játékos Sportversenyen első helyezést ért el.

 

A győztes csapat tagjai: Vörös Nándi, Reményi Attila, Megyesi Anna, Kis Bernadett, Szűcs Léna, Gajdos Gergő, Torzsa Vazul, Molnár Levente, Dani Tatjána, Katona Kinga, Csáki Lili, Sebők Barnabás, Vörös Dénes, Ötvös Bence, Antal Fruzsina, Csala Mira, Konyecsnyi Réka, Krucsai Vendel

 

 

Városi futsal bajnokságon II. helyezést ért el iskolánk csapata.

 

 

Csapattagok: Rostás Roland, Rózsa Egon, Marton Balázs, Léwang Hunor, Trényi Gergő, Kruzslicz Alex, Tisza András, Knapecz Gyula, Knapecz Gergely, Németh Gergő,

 

Felkészítő: Horváth Ádám

 

2018.12.06. Szeged

B33 kosárlabda megyei döntő III. hely

A csapat tagjai: Surinya Tamás 7.b, Kruzslicz Alex 7.a, Szunyog Csaba 7.a, Nagy Noel 7.a

Testnevelő: Szöginé Kotormán Zsuzsanna

 

Országos Csapat Ügyességi Bajnokság 2018.10.20. Budapest

 

A Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola kislabdadobó csapata X. helyezést szerezte meg.