Bázis logo

Hírarchivum (2020)

ÍRÓ-DEÁK

CURIE KÉMIA EMLÉKVERSENY

 BÜSZKÉK VAGYUNK RÁTOK!

 2020. november 14-én a DIGITÁLISAN került megrendezésre a

 Curie Kémia Emlékverseny országos döntője,

 melyen a következő eredményeket érték el tanulóink.

 7. évfolyamos tanulók között: 

Sirkó Regő országos 2. helyezett

 8. évfolyam tanulók között: 

Vízhányó Fruzsina országos 6. helyezett 

Gábor Attila országos 16. helyezett

 Kiváló eredményetekhez gratulálunk!

 Felkészítő tanár: Bari Tiborné

Lampionok varázsa

Hevesy Kémiaverseny döntője

Kiváló eredmény a Hevesy Kémiaverseny döntőjén

 XXXI. Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny országos döntőjét 2020. október 29-én rendezték meg, online módon. A 120 perces írásbeli tesztet, délután szóbeli forduló követte. A 7. osztályosok versenyében

 SIRKÓ REGŐ

 91%-os teljesítménnyel a 8. legjobb eredményt érte el.

 Kiváló eredményéhez gratulálunk!

Felkészítő tanár: Bari Tiborné

 

KÉMIA VERSENYEK EREDMÉNYEI

Kémiás sikerek!

 A vírus helyzet miatt elmaradt tavaszi fordulók eredményei

 2020. szeptember 17-én megrendezett XXXI. Hevesy György Kárpát-medencei kémia verseny megyei fordulóján a

7. osztályosok között:

 2. Sirkó Regő

 11. Füvesi Levente

Országos döntőbe jutott Sirkó Regő, melyet az őszi szünetben rendeznek meg.

 

Bátrak ligája

 

2020.10.16. Mórahalom

 Honvédelmi Sportszövetség „Bátrak Ligája”

2. hely

 A csapat tagjai:

Állnak:

 Balog Zsolt 8.a, Tóth József 8.a, Tisza András 8.a, Tunyogi Adorján 7.b, Varga Nóra 8.a, Marton Balázs 8.a, Bozó Petra 8.a, Csala Pál 8.a, Kovács Krisztina 8.a, Kiss Nikolett 8.a,

Ülnek:

 Balázs Bence 8.a, Soós Gergő 8.a, Fürdök Virág 8.a, Molnár Orsolya 8.a, Sipos Zsombor 8.a.

 Testnevelő: Szöginé Kotormán Zsuzsanna

 Kísérő: Kárai Péter

 

 

Országos atlétika

 2020.10.17. Székesfehérvár

 Országos Csapat Ügyességi Bajnokság

Kislabdahajítás – fiú            1. hely

A csapat tagjai:

Balog Zsolt 8.a, Marton Balázs 8.a, Szőnyi Zalán 8.a, Tisza András 8.a, Tóth Dániel 7.a

Testnevelő: Szöginé Kotormán Zsuzsanna

Súlylökés - lány                    2. hely

A csapat tagjai:

Bozó Petra 8.a, Fürdök Virág 8.a, Kiss Nikolett 8.a, Kovács Krisztina 8.a, Varga Nóra 8.a

Testnevelő: Szöginé Kotormán Zsuzsanna

 Súlylökés – fiú                                  7. hely

 A csapat tagjai:

Balog Zsolt 8. a, Marton Balázs 8.a, Szőnyi Zalán 8.a, Csala Pál 8.a, Soós Gergő 8.a

Testnevelő: Szöginé Kotormán Zsuzsanna

Megyei Csapat Ügyességi Bajnokság

 

Megyei Csapat Ügyességi Bajnokság

 

2020.10.01.

 

Sikeres atlétikai kezdés!

Erdmények

Fiúk                                                                                      Lányok

 

Kislabdahajítás csapat        I. hely                         Kislabdahajítás csapat I. hely

 

Balog Zsolt     8.a                                                      Bozó Petra                  8.a

 Krucsai Vendel 6.o                                                    Fürdök Virág              8.a

 Marton Balázs8.a                                                      Kiss Nikolett              8.a

 Szőnyi Zalán  8.a                                                      Kovács Krisztina        8.a

 Tisza András   8.a                                                      Varga Nóra                 8.a

 

Súlylökés csapat       I. hely                                     Súlylökés csapat            I. hely

  Balog Zsolt     8.a                                                      Bozó Petra                  8.a

 Csala Pál         8.a                                                      Fürdök Virág               8.a

 Marton Balázs8.a                                                      Kiss Nikolett               8.a

 Szőnyi Zalán  8.a                                                      Kovács Krisztina         8.a

 Soós Gergő     8.a                                                      Varga Nóra                  8.a

 

Távolugráscsapat     I. hely                                     Távolugráscsapat            III. hely

Balog Zsolt                 8.a                                           Bozó Petra                   8.a

 Krucsai Vendel          6. o                                          Fürdök Virág               8.a

Marton Balázs            8.a                                           Szűcs Léna                  6.a

Szőnyi Zalán              8.a                                           Varga Nóra                  8.a

Tisza András               8.a                                           Zombori Zita              8.b

 

10x200 m-es váltófutás        II. hely

 Balog Zsolt     8.a                                                      Bozó Petra                  8.a

Krucsai Vendel6. o                                                    Fürdök Virág               8.a

Marton Balázs8.a                                                      Szűcs Léna                  6.a

Szőnyi Zalán  8.a                                                      Varga Nóra                  8.a

Tisza András   8.a                                                      Zombori Zita              8.b

 

 

 

 

Tájékoztatás a nevelési-oktatási intézmények kötelező (minimális) felszereléseiről